Audio a Videotelefony

 

Domovní Audio a Videotelefony - Audio a Video vrátný

 

Technologie zabezpečující audio a video komunikaci. V dnešní době je tato technologie součástí každé moderní rodinné vily, bytového domu, firmy, komerčních a jiných objektů. Základní vzájemnou komunikaci tvoří vstupní audio / video jednotka, která se po daném vedení a uvedení v činnost spojuje s konkrétním audio / videotelefonem. Ten pak po vzájemné komunikaci uvádí v činnost další mechanizmy jako jsou vrata, dveře, vjezdy atd. Technologie, které si Vám dovolujeme nabídnout patří svou multifunkčností, spolehlivostí, kvalitou a vynikajícím designem ke špičkovým výrobkům dnešní doby. Vysoká modularita zařízení nabízí klientovi další možnosti rozšíření systému o další technologie, jako jsou kamery a přístupové systémy. V nabídce máme i bezdrátové videotelefony BVT-07 a BVT-708 jso to velmi kvalitní bezdrátové videotelefony s přenosnou vnitřní jednotkou s vestavěným Li-ION akumulátorem s možností ovládání elektrického zámku, například EFP 511, obousměrnou hlasovou komunikací a nočním viděním kamery. Tyto bezdrátové videotelefony nabízejí nejen velkou a nádhernou 7" vnitřní jednotku, ale rovněž tak daleko větší dosah. Běžně fungují i přes několik zdí! Nabízíme také bezdrátové domácí WIFI videotelefony WVT-108, WVT-708 a WVTZ-708. Jejich dosah je omezen pouze dosahem WIFI signálu, který lze snadno posílit.

 

 

 

Bezdrátový videotelefon BVT-07 Bezdrátový videotelefon BVT-07. Velmi kvalitní bezdrátový videotelefon s přenosnou vnitřní jednotkou s vestavěným Li-ION akumulátorem. Bezdrátový videotelefon s možností ovládání elektrického zámku, obousměrnou hlasovou komunikací a nočním viděním kamery. Tento bezdrátový videotelefon nabízí nejen velkou a nádhernou 7" vnitřní jednotku, ale rovněž tak daleko větší dosah. Běžně funguje i přes několik zdí!

Více informací naleznete zde

 

 

 

Bezdrátový videotelefon BVT-708 Bezdrátový videotelefon BVT-708. Nejnovější kvalitní bezdrátový videotelefon s mobilní vnitřní jednotkou odolnou proti poškrábání obrazovky a Li-ON akumulátorem. Bezdrátový videotelefon umožňuje ovládání elektrického zámku, obousměrnou hlasovou komunikaci a noční vidění kamery. Venkovní jednotka obsahuje funkci sabotáže. Běžně funguje i přes několik zdí!

Více informací naleznete zde

 

 

 

Bezdrátový WIFI videotelefon WVT-108 Bezdrátový WIFI videotelefon WVT-108. Novinka roku 2015 bezdrátový domácí WIFI videotelefon s 2MP kamerou se 140ti stupňovým úhlem záběru, podporující Android a IOS. Super rychlé spojení audia a videa v reálném čase - méně než 1s. Tento nejnovější wifi videotelefon se používá jako náhrada za předchozí kabelový (drátový) zvonek, nebo videotelefon u dveří, atd. Voděodolná kamera může být instalován vedle dveří nebo zdi, můžete připojit jakýkoli mobilní telefon či tablet, případně počítač připojený na internet. Umožňuje jsnadno připojit elektrický zámek k odemykání, například námi nabízený elektrický zámek EFP 511.

Více informací naleznete zde

 

 

 

Bezdrátový WIFI videotelefon WVT-708 Bezdrátový WIFI videotelefon WVT-708. Novinka roku 2015 bezdrátový domácí WIFI videotelefon s 2MP kamerou se 140ti stupňovým úhlem záběru, podporující Android a IOS. S tvrzeným povrchem pro větší odolnost proti poškrábání. Super rychlé spojení audia a videa v reálném čase - méně než 1s. Tento nejnovější wifi videotelefon se používá jako náhrada za předchozí kabelový (drátový) zvonek, nebo videotelefon u dveří, atd. Voděodolná kamera s tvrzeným povrchem pro větší odolnost proti poškrábání může být instalován vedle dveří nebo zdi, můžete připojit jakýkoli mobilní telefon či tablet, případně počítač připojený na internet. Lze rozšířit o přídavný interiérový zvonek Z-708. Umožňuje jsnadno připojit elektrický zámek k odemykání, například námi nabízený elektrický zámek EFP 511.

Více informací naleznete zde

 

 

 

Bezdrátový WIFI videotelefon WVTZ-708 Bezdrátový WIFI videotelefon WVTZ-708. Novinka roku 2015 bezdrátový domácí WIFI videotelefon s 2MP kamerou se 140ti stupňovým úhlem záběru, podporující Android a IOS. S tvrzeným povrchem pro větší odolnost proti poškrábání. Včetně interiérového zvonku. Super rychlé spojení audia a videa v reálném čase - méně než 1s. Tento nejnovější wifi videotelefon se používá jako náhrada za předchozí kabelový (drátový) zvonek, nebo videotelefon u dveří, atd. Voděodolná kamera s tvrzeným povrchem pro větší odolnost proti poškrábání může být instalován vedle dveří nebo zdi, můžete připojit jakýkoli mobilní telefon či tablet, případně počítač připojený na internet. Včetně interiérového zvonku. Umožňuje snadno připojit elektrický zámek k odemykání, například námi nabízený elektrický zámek EFP 511.

Více informací naleznete zde

 

 

ZDE je kompletní nabídka bezdrátových videotelefonů

 

 

 

Comelit 8271 audio sada Audiotelefon pro 1 bytovou jednotku Comelit 8271. Systém umožňuje snadno připojit elektrický zámek k odemykání, například námi nabízený elektrický zámek EFP 511.

Více informací naleznete zde

 

 

 

Comelit 8272 audio sada Audiotelefon pro 2 bytové jednotky Comelit 8272. Systém umožňuje snadno připojit elektrický zámek k odemykání, například námi nabízený elektrický zámek EFP 511.

Více informací naleznete zde

 

 

Všechny námi nabízené domácí audio a videotelefony najdete včetně cen ZDE

 

AUDIO A VIDEOTELEFONY

Kompletní nabídka domácích audio a videotelefonů, včetně jejich příslušenství.

GSM ALARMY

Kompletní nabídka GSM alarmů, včetně jejich příslušenství.

ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY

Kompletní nabídka zabezpečovacích systémů, včetně jejich příslušenství.