Pronájem zabezpečovacího systému EZS

 

Zabezpečení - EZS - alarm - videotelefon

Zapůjčení zabezpečovacího

systému po dobu dovolené


Nabízíme vám zapůjčení bezdrátového GSM zabezpečovacího systému na dobu Vaší dovolené či na období rozestavěnosti Vašeho nově budovaného obydlí, čímž zabezpečíte Váš byt nebo dům proti vniknutí nepovolané osoby. U rozestavěného domu tak předejdete nepříjemnostem s rozkradením stavebního materiálu uloženého v objektu, který je připraven k dokončení Vašeho díla.
Nabízíme vám zápůjčku bezdrátového zabezpečovacího systému. Zabezpečovací systém je nakonfigurován a připraven k použití. Stačí jej rozmístit po objektu a aktivovat centrální jednotku systému. Jedním stiskem tlačítka na bezdrátovém ovladači zabezpečíte celý prostor.

V případě vniknutí nepovolané osoby se aktivuje alarm a prostřednictvím Vašeho mobilního operátora Vám bude na Vaše telefonní číslo zaslána zpráva o napadení objektu.

 

Jak si objednat zápůjčku zabezpečovacího systému

 

Nabízíme Vám tyto zabezpečovací systémy:

 

 

  • Systém MINI GSM – GSM zabezpečovací systém s jedním detektorem pohybu, jedním magnetickým kontaktem, dvěma ovladači a 110dB sirénou. Vhodné pro stavební buňky, garáže, nebo prostory do 10-ti metrů čtverečních.Cena 70Kč/den. Záloha 1 500 Kč.

  •  

  • Systém STANDARD GSM – GSM zabezpečovací systém se třemy detektory pohybu jedním magnetickým kontaktem, dvěma ovladači a 110dB sirénou. Vhodné pro standardní byty s více místnostmi. Cena 100Kč/den. Záloha 2 000 Kč.
  •  

  • Systém PROFI GSM – GSM zabezpečovací systém s pěti detektory pohybu, dvěma magnetickými kontakty, dvěma ovladači a 110dB sirénou. Vhodné pro větší byty a rodinné domy. Cena 150Kč/den. Záloha 2 500 Kč.

 

Co sada obsahuje

 

Součástí zabezpečovacího systému je GSM centrální jednotka se sirénou. Ta se instaluje vložením do zásuvky 220V. Dva ovladače na klíče pro zapínání a vypínání zabezpečovacího systému. A definovaný počet detektorů pohybu dle vybraného typu zabezpečovacího systému. (STANDARD GSM, PROFI GSM a PROFI GSM).

 

Co mě to bude stát

 

Při převzetí zaplatíte zálohu na zabezpečovací systém a poštovné 150Kč+ případnou montáž (MINI GSM - 500Kč, STANDARD GSM - 750Kč a PROFI GSM - 1000Kč). Až se vrátíte z dovolené či dokončíte výstavbu domu a zabezpečíte Váš dům řádným zabezpečovacím systémem, zabalíte zabezpečovací systém a pošlete nám jej zpět. My Vám ze zálohy odečteme nájem, zbytek zašleme zpět. Nájemné se počítá následovně:

První dva dny od data na odesílacím razítku pošty (včetně data na razítku) se nepočítají. Dále se počítá nájem za každý započatý den až do data uvedeném na razítku balíčku včetně, ve kterém nám zabezpečovací systém posíláte zpět.


Jak si objednat zapůjčení

 

Kontaktujte našeho technika na telefonu 602 862 615 , 602 288 142 nebo na emailu japas@japas.cz. Technik s vámi domluví nejvhodnější typ zabezpečovacího systému k zapůjčení a provede rezervaci na požadovaný počet dnů. Doporučujeme si zabezpečovací systém objednat dostatečně dopředu, abychom vám jej včas připravili a zaslali. Zaslání poštou trvá 2 dny včetně dne odeslání. Zapůjčení lze provést na minimálně 5 placených dnů.

AUDIO A VIDEOTELEFONY

Kompletní nabídka domácích audio a videotelefonů, včetně jejich příslušenství.

GSM ALARMY

Kompletní nabídka GSM alarmů, včetně jejich příslušenství.

ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY

Kompletní nabídka zabezpečovacích systémů, včetně jejich příslušenství.