Fotopasti

 

Fotopasti pro ochranu majetku, či sledování zvěře

 

Víte, že drtivá většina fotopastí dostupných na českém trhu nemá displej na přední straně těla fotopasti,ale zezadu? Narazíte hned na první problém, jak zacílit fotopast na sledované místo. Pouze odhadem. Někdy je to snadné, pokud fotíte na krátkou vzdálenost. Pokud fotopast chcete umístit do vyšších míst, už bývá zaměření sledované oblasti velmi obtížné, jen odhadujete, kam fotopast asi míří. Fotopasti Bunaty mají velký LCD displej na přední straně fotopasti a integrované laserové ukazovátko. Jednoduše na displeji vidíte co přesně fotopast bude snímat a se zaměřením Vám pomůže laserové ukazovátko, kterým přesně fotopast zacílíte. Fotopasti BUNATY mají oproti jiným značkam mnoho dalších výhod.

 

Fotopast Bunaty FULL HD Fotopast Bunaty FULL HD GSM

 

 

 

 

 

1.Skvělé maskování a zpracování s dokonalou izolací proti nepříznivým vlivům

Minimum lesklých ploch na přední straně fotopasti. Neviditelný přísvit opticky maskován do menších částí a tím snižuje možnost odlesků za denního světla. Fotopast Bunaty se jednoduše maskuje.Kvalitní zpracování všech plastových dílů s předním krytem v 3D.

 

2.Velký LCD displej logicky umístěn na přední části fotopasti, po odklopení předního krytu

Fotopast umístíte na požadované místo a na displeji přesně vidíte co fotopast bude snímat! Drtivá většina výrobců má u fotopastí displej umístěn na zadní částí fotopasti, proto pokud fotopast instalujete, musíte pouze odhadovat kam fotopast míří a co bude snímat. Žádná fotopast ScoutGuard, UO VISION a Acorn (mimo starých modelu 6210 , které mají velmi slabý neviditelný blesk) Vám neumožní se podívat na displej a překontrolovat zaměření fotopasti.

 

3.Integrované Laserové ukazovátko, které Vám opět usnadní zaměření fotopasti na požadovaný cíl

Požaduje-li zákazník instalovat fotopast do vyšších míst, bývá velmi obtížné zaměřit správně fotopast,ale u fotopasti BUNATY zapnete jednoduše laserové ukazovátko, máte tak fotopast zaměřenou během okamžiku a vše si ještě jednoduše ověříte na velkém displeji. Jen velmi obtížně budete na trhu hledat fotopast s laserovým ukazovátkem a předním displejem, který bude zobrazovat aktuálně snímanou plochu. Žádná fotopast Acorn,ScoutGuard, Keepguard, UO vision toto neumožňuje.

 

4.Vypínání a zapínání je u fotopastí BUNATY snadné

Fotopasti Acorn a Scoutguard mají nelogicky umístěn přepínač OFF,ON ve spodní části fotopasti.

Pokud je fotopast umístěna je velmi obtížné fotopast u těchto značek vypnout bez demontáže, musíte fotopast sundat a vzit do ruky, otočit a malý přepínač přepnout. Navíc tento přepínač je velmi náchylný na ulomení. Fotopast BUNATY má přepínač velký a přehledný umístněn pod předním krytem. Kryt fotopasti odklopíte a jednoduše přepínač přepnete do požadované polohy.

 

5.Výměna baterií je u fotopasti BUNATY opravdu snadná, fotopast nemusíte demontovat, pouze odklopíte přední kryt, stisknete tlačítko a vysunete zásobník s bateriemi. Pak vymněníte za nové a zásobník zpět zasunete, nemusíte fotopast sundávat například ze stromu.

Fotopasti Acorn ScoutGuard musíte pro výmněnu baterií vždy sundat, vzit do ruky a baterie vymněnit.

Pokud dojde k vytečení baterií, dojde většinou u fotopastí Acorn, scoutGuard k nenávratnému poničení fotopasti, Fotopasti BUNATY mají baterie oddělené v zásobníku tak, aby nedošlo k poškození fotopasti.

 

6.Zjištění stavu baterií U fotopasti BUNATY je narozdíl od jiných fotopastí snadné. Jednoduše odklopíte přední kryt a na velkém displeji vidíte stav baterií. U fotopastí Acorn ( mimo starého modelu 6210 se slabým neviditelným bleskem) díky umístění displeje na zadní straně fotopasti musíte vždy fotopast demontovat pro zjištění stavu baterií.

 

7.Skvělá kvalita nočních fotografií, která převyšuje i mnohem dražší fotopasti.

 

8.VIDEO ve FULL HD kvalitě se záznamem zvuku.

Jen velmi obtížně budete hledat na trhu fotopast v této cenové hladině se záznamem videa a se zvukem v FULLHD kvalitě! Fotopast BUNATY umí kombinovat jak fotografování, tak záznam videa tzn., při zaznamenání pohybu fotopast dle Vašeho nastavení udělá fotografii, video nebo fotografii s videozáznamem.

 

9.Kvalitní multizonové pohybové čidlo reagující na teplo s maximálním dosahem.

 

10.Fotopast Bunaty je vyrobena pro českou a slovenskou republiku což garantuje kvalitní a rychlý servis! Kompletní české menu a kvalitní český manuál je samozřejmostí včetně telefonické podpory při nastavení fotopasti.

 

Fotopast BUNATY má další funkce jako třeba časovač, kde si můžete nastavit od kdy do kdy má být fotopast aktivní. Funkce časosběr je ideální pro monitorování velkých ploch, nebo jakékoli jiné časosběrné snímání, kdy fotopast fotí v pravidelném intervau bez nutnosti zaznamenání pohybu.

 

 

Všechny námi nabízené FOTOPASTI najdete včetně cen ZDE

 

AUDIO A VIDEOTELEFONY

Kompletní nabídka domácích audio a videotelefonů, včetně jejich příslušenství.

GSM ALARMY

Kompletní nabídka GSM alarmů, včetně jejich příslušenství.

ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY

Kompletní nabídka zabezpečovacích systémů, včetně jejich příslušenství.